Monika Dziewięcka-Płonka

O architekcie
Biuro projektowe Arche-Styl

01-MDP
O mnie

Architekt Monika Dziewięcka-Płonka

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Od 2010 Posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej Nr SW-0180.

Praca w zawodzie architekta daje mi wiele satysfakcji i różnorodnych wyzwań, które chętnie podejmuję. Dbam aby tworzone przeze mnie budynki charakteryzowały się ciekawą, wpisaną w otoczenie bryłą, oraz funkcjonalnymi, przemyślanymi wnętrzami . Kładę nacisk na wysoką jakość opracowania dokumentacji projektowej i przede wszystkim na zadowolenie z efektu końcowego klienta.

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy Arch. Monika Dziewięcka-Płonka

Jak pracuję?

image
Dokładam wszelkich starań, aby projekty, które powstają w mojej pracowni spełniały Państwa oczekiwania.
Chętnie służę radą i swoim doświadczeniem, aby budynek był przemyślany zarówno pod kątem wizualnym, jak i funkcjonalnym.

image
Jednym w ważniejszych czynników mojej pracy jest tworzenie oszczędnych budynki, tak by zredukować koszty w przyszłości. Chętnie poznam Państwa oczekiwania i przygotuję projekt wymarzonego budynku lub wnętrza.

image
Formalności dotyczące pozwoleń i kwestii administracyjnych mogą być problematyczne dla Klientów. Dlatego też moje biuro projektowe zapewnia pełną obsługę wszelkich formalności.

Najczęstsze zapytania

  • Domy jednorodzinne 90%

  • Budynki użytkowe 80%

  • Wnętrza 70%

  • Adaptacje projektów 70%

  • Kosztorysy budowy 60%